Тиждень професії «Електрогазозварник»

2014-12-08

З 1 по 5 грудня 2014 р. в Капітанівському професійному ліцеї проходив тиждень професії «Електрогазозварник». В рамках тижня учні групи №4 підготували газету «зварник», в якій відобразили історичні відомості про зварювання, повідомлення про сучасні зварювальні матеріали, цікаві факти про метали, новини з життя групи.

Викладачем матеріалознавства Кузнєцовою Н.О. проведено відкритий урок з використанням інноваційних педагогічних технологій, а також, спільно з майстром виробничого навчання Величком В.М. – конкурс «Кращий за професією»: спочатку учні виконували теоретичну частину – тестові завдання, потім – практичну частину – зварювання труб.

Позакласний захід «П’ять сходинок до перемоги», проведений в рамках тижня, мав на меті зацікавити учнів майбутньою професією.

За результатами участі учнів в заходах визначено переможців тижня: І місце – Коваль Володимир, ІІ місце – Близнюк Валентин, ІІІ місце – Шершень Юрій.

/Files/images/2014_ryik/65.jpg/Files/images/2014_ryik/66.jpg

/Files/images/2014_ryik/67.jpg