До дня народження Тараса Шевченка

2015-03-13

Геніальний творець. У безсмертних рядках «Заповіту»

Ти навіки живий калиновими травами мрій.

Твоє слово повік буде в пам’яті нації жити

Невгамовним вогнем, джерелом для майбутніх надій.

9 березня 2015 р. весь світ святкує 201 рік від дня народження великого українця Т.Г. Шевченка. Наш навчальний заклад не міг бути осторонь такої важливої події: з 10 по 13 березня в ліцеї в рамках предметного тижня української літератури було проведено ряд заходів, що розширили та поглибили знання учнів про життєвий і творчий шлях геніального поета.

Учні І курсу взяли участь у квесті «Т.Г. Шевченко і шкільні науки», що мав на меті прищепити любов підростаючого покоління до творчості великого Кобзаря, розвинути логічне мислення та підвищити рівень культури учнів. Перемогу здобула команда групи №8, яка набрала максимальну кількість балів за найкоротший час.

12 березня учні І-ІІ курсів зібрались в кабінеті української мови та літератури, де відбулась виховна година, присвячена життю та творчості Т.Г. Шевченка. Присутні пригадали його життєвий та творчий шлях, читали напам’ять Шевченкові твори, згадували його рядки, що стали крилатими і є актуальними сьогодні. Учні висловлювали власні думки щодо того, чому вони читають твори великого поета. Лейтмотив заходу був таким: твори Тараса Шевченко ми любимо і перечитуємо, бо кожен українець знаходить в них щось дороге та близьке серцю.