Відзначення ювілею Ліни Костенко

2015-03-19

/Files/images/2015_rk/Kostenko2.jpeg

19 березня 2015р. видатна українська письменниця Ліна Костенко святкує свій 85-літній ювілей. Образ цієї жінки – уособлення духу нашої України. Її внесок у нашу літературу – неоціненний. Ця жінка досконало володіє мистецтвом слова, у її творчості виділяють чотири епіцентри: Пам'ять, Творчість, Любов, Природа.

Щоб відзначити цю визначну дату, учні нашого ліцею під керівництвом викладача української мови та літератури Шевченко Т.Р. підготували і провели інформаційну хвилинку, де розповіли про життя і творчість геніальної письменниці і поетеси, зачитали її поезії: «Мій перший вірш, написаний в окопі», «Моя бабусю, старша моя мамо!», «Страшні слова, коли вони мовчать».

Під час обідньої перерви учні ІІ курсу роздавали знайомим, друзям і просто перехожим друковані вірші Л.Костенко, щоб як можна більше оточуючих узнали про її життя і творчість.

/Files/images/2015_rk/а1.jpg/Files/images/2015_rk/а2.JPG