Борщ український – над стравами цар!

2015-05-06

5 травня в групі №9 відбулося засідання гуртка «Смак» на тему: «Його величність – борщ!». Майстер виробничого навчання Бреженко В.М. ознайомила учнів з історією походження цієї чудової української національної страви, поділилась різноманітними рецептами приготування борщу.

Потім учні, розділившись на групи, готували борщ за різними рецептами: «Борщ український», «Борщ зелений український», «Борщ кіровоградський з гарбузом», а учениця Любов Кабаченко приготувала «Мамин борщ», використовуючи традиційний сімейний рецепт приготування борщу.

Наприкінці засідання члени гуртка та гості засідання дегустували готові страви та ділилися враженнями, по достоїнству оцінивши презентацію та смак різних видів улюбленої національної страви.

Борщ – смачна національна страва!

Хіба він бува без сметани і сала,

І без капусти, сметани й бурячка,

Без цибулі не смакує він козакам і козачкам.

Борщ український – над стравами цар!

Смачно його приготувати – то великий дар!

Тож «Смачного!», «Бон апетито!» –

Хай лунає над усім світом!

/Files/images/2015_rk/смак 1.jpg/Files/images/2015_rk/смак 2.jpg/Files/images/2015_rk/смак 3.jpg