Обласний семінар-практикум методистів ПТНЗ

2015-05-22

19 травня 2015 р. на базі нашого ліцею відбувся обласний семінар методистів професійно-технічних навчальних закладів з проблеми «Продуктивне навчання як основа розвитку інноваційної особистості», головним завданням якого була презентація напрацювань з питань поглиблення професійних компетенцій педагогічних працівників щодо впровадження педагогічних інновацій.

Учасники семінару ознайомилися з роботою методичного кабінету ліцею, взяли участь в роботі семінару-практикуму з проблеми «Продуктивна технологія навчання в навчальному процесі – запорука творчого зростання педагога та розвитку професійних компетенцій учнів», який проводила методист ліцею Сільванович Н.В., відвідали відкрите засідання школи професійної адаптації «Зміст методів організації навчальної діяльності учнів в системі продуктивної технології» (керівник школи – викладач Бабан Л.Я.)

Обговоривши відвідані заходи, методисти ПТНЗ обмінялися досвідом роботи щодо організації методичної роботи з пропаганди і впровадження ідей продуктивного навчання, також вони отримали необхідні рекомендації та консультації.

/Files/images/2015_rk/сем 1.jpg/Files/images/2015_rk/сем 2.jpg/Files/images/2015_rk/сем 3.jpg