Відзначення Дня незалежності України

2015-08-25

21 серпня 2015р. в святково прикрашеному клубі ліцею зібрались жителі смт. Капітанівки на святковий концерт, присвячений Дню незалежності України.

Перед присутніми виступив селищний голова В.М.Ганоль, який привітав односельчан із святом і розповів про здобутки громади села. Було нагороджено воїнів – учасників АТО грамотами, вони, в свою чергу, передали учням місцевої школи військові прапори з поля бою, политі кров’ю бійців, загиблих за незалежність нашої України.

Далі присутні стали учасниками дійства, підготовленого працівниками будинку культури. Пісні та вірші змінювались танцями у виконанні учнівських танцювальних колективів, супроводжувались бурхливими оплесками. Атмосфера свята підтвердила – незламний той народ, що так любить свою Батьківщину.