Святкування Дня працівника освіти

Підручники, конспекти і малюнки,

Журнали, списки, бесіди, батьки,

Проблеми, навантаження, стосунки,

Сміливі мрії й перші помилки —

Учительським все серцем пережито

У мріях, у думках, у почуттях

І Господу розказано в молитвах,

І все це стало напрямом життя.

Дитяче серце — у твоїх долонях,

Допитливе, відкрите і просте,

Тобі довірив Бог його наповнить

Святим зерном, що згодом проросте.

І стане нивою зеленою з роками,

І принесе багатий урожай!

Теплого осіннього дня 1 жовтня 2015 р. у святково прибраному клубі Капітанівського професійного ліцею переробної промисловості зібрались викладачі, майстри виробничого навчання, учні та гості.

На сцені хвилюються учні І-го курсу, які під керівництвом викладача Гакман С.В. підготували святковий концерт для педагогічних працівників ліцею, адже наближається не лише День працівника освіти, а й 75-річчя з дня утворення професійно-технічної освіти України.

Першим слово для поздоровлення взяв директор ліцею Кравченко І.В., який привітав колег з професійним святом та ювілеєм профтехосвіти, побажав всім міцного здоров’я, тепла та благополуччя в сім’ях, наснаги та трудових звершень на професійній ниві.

Потім на сцену вийшли ведучі концерту, розпочалась святкова композиція. Сьогодні згадали добрим словом і тих педагогічних працівників, що вже на заслуженому відпочинку, і тих, хто вийшов з стін колишнього ПТУ №10, та продовжує сіяти розумне, добре, вічне в рідному навчальному закладі.

Один за одним змінювались художні номери: пісні, вірші, танці, сценка «Урок очима учня». Присутні бурхливими аплодисментами дякували молодим артистам за подарований чудовий настрій.