Привітання з Днем працівника освіти

2013-10-04

Сьогодні, в переддень професійного свята – Дня працівників освіти, учні нашого ліцею подарували педагогічним працівникам незабутній концерт.

За традицією, спочатку педагогічний колектив з професійним святом привітав директор ліцею І.В Кравченко, побажавши колегам здоров’я, благополуччя, наснаги та успіхів у вихованні молоді. До привітання колег із святом приєдналась майстер виробничого навчання С.І. Спесівцева, яка порадувала присутніх бадьорою українською народною піснею.

Учні першого курсу, виявивши різнобічні таланти, підготували дуже цікаву програму. Зі сцени звучали теплі слова вдячності викладачам та майстрам, чудові пісні, радували око танцювальні композиції.

Педагогічний колектив навчального закладу щиро вдячний своїм вихованцям за чудове свято.

/Files/images/P1020335.JPG