Здоров’я мати – вік біди не знати!

2016-02-05

З 01.02. по 05.02.2016р. з метою профілактики дитячого травматизму, узагальнення та розповсюдження кращих форм і методів профілактичної роботи серед учнів щодо ведення здорового способу життя в ліцеї проходив Тиждень знань безпеки життєдіяльності та сприяння здоровому способу життя «Здоров’я мати – вік біди не знати!».

Під час проведення Тижня відбувся конкурс плакатів відповідної тематики. Згідно рішення журі найкращою визнано роботу групи №11, друге місце зайняла робота групи №6, третє місце поділили роботи груп №3 та №8.

Практичний психолог ліцею Сарана А.В. провела анкетування учнів з питань: «Наркотики і ми», «Твоє ставлення до алкоголю», «Твоє ставлення до тютюнопаління». Результати тестів виявили, що учні достатньо поінформовані про шкідливість паління, вживання алкоголю та наркотиків.

Серед заходів Тижня потрібно також відзначити виставку книг в бібліотеці на тему: «Здоровий спосіб життя – це модно!», зустріч з працівником Капітанівської дільничної лікарні А.Ф. Маганом, проведення виховних годин та бесід в групах з метою профілактики алкоголізму, тютюнопаління, вживання наркотичних та психотропних речовин, ранніх статевих стосунків.

/Files/images/2015-2016_nr/ОБЖ1.JPG

/Files/images/2015-2016_nr/ОБЖ2.JPG/Files/images/2015-2016_nr/ОБЖ4.JPG/Files/images/2015-2016_nr/ОБЖ3.JPG