Джеймс Джойс – один з найвпливовіших письменників ХХ століття

2016-02-08

2 лютого 1882 року народився Джеймс Августин Алоїзій Джойс ірландський письменник, що стояв біля витоків всієї модерністської та постмодерністської літератури, якого вважають одним з найвпливовіших письменників ХХ століття. Він здобув загальне визнання та світову славу перш за все завдяки своєму монументальному роману "Улісс" (1922), що був визнаний №1 у списку 100 найкращих романів ХХ століття англійською мовою.

Під керівництвом викладача зарубіжної літератури Т.Р.Шевченко 8 лютого 2016 року учні групи №8 провели для учнів ІІ курсу усний журнал, присвячений життю та творчості Джеймса Джойса, який супроводжувався електронною презентацією.

Присутніх ознайомили з цікавими фактами біографії письменника та його видатними творами, нагадали вислови Д.Джойса, що стали крилатими.

/Files/images/2015-2016_nr/ДД1.JPG

/Files/images/2015-2016_nr/ДД2.JPG