Позакласний захід «Література на кухні»

2016-02-23

/Files/images/2015-2016_nr/День рід.мови.jpg

21 лютого 2002 року Президент України з метою зміцнення державотворчої функції української мови, сприяння вільному розвитку і використанню мов національних меншин підписав розпорядження про відзначення в Україні Міжнародного дня рідної мови.

23 лютого 2016 року викладачем української мови та літератури Шевченко Т.Р. та майстром виробничого навчання Сараною О.В. було проведено позакласний захід «Література на кухні», приурочений до Міжнародного дня рідної мови, адже українська кухня – культурна спадщина нашого народу, як і його мова, література, мистецтво.

Учні груп №11 та №8 (професія «Кухар») підготували кілька проектів за різними напрямками, які презентували на заході. Група «Літератори» підготувала уривки з творів класиків, де описано страви української кухні, група «Музиканти» – українські народні пісні про українські страви. Група «Кулінари» провела рольову гру «Знавці української кухні», презентувала повідомлення «Цікаво про інгредієнти борщу». Група «Художники» підібрала та намалювала зображення пам’ятників стравам та столовим приборам. Група «Актори» виконала гуморески Павла Глазового про традиційні українські страви.

Присутні зустрічали оплесками виступи учасників заходу, а на завершення їх чекав сюрприз: учні групи №11 пригостили гостей свята пирогами і варениками власного приготування.

/Files/images/2015-2016_nr/УК1.JPG

/Files/images/2015-2016_nr/УК3.JPG