Позакласний захід «На хвилях поезії»

2016-04-01

31 березня 2016 року в стінах ліцею відбулося поетично-музичне свято, епіграфом до якого обрано рядки поетеси Ліни Костенко «Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі».

Захід був присвячений Всесвітньому дню поезії, який відзначають 21 березня, мета його проведення – відродження споконвічної традиції живого звучання поетичного слова.

Організатори свята – Шевченко Т.Р., викладач української мови та літератури, зарубіжної літератури, і Гойдош Н.І., викладач іноземної мови – створили незабутню атмосферу, в яку мимоволі поринули гості та учасники дійства.

Учні І-ІІІ курсів декламували вірші українською, російською та англійською мовами. Під час заходу звучали поезії Лесі Українки, Івана Франка, Павла Тичини, Максима Рильського, Володимира Сосюри, Ліни Костенко, Анни Ахматової. У своїх виступах учні представили присутнім і творчість англомовних авторів – шотландського поета Роберта Бернса, поета-романтика Вільяма Вордсворта, видатного англійського драматурга Вільяма Шекспіра.

Окрема сторінка заходу була присвячена Юлії Сергіївні Кравченко – талановитій поетесі, викладачу нашого ліцею, життя якої несподівано обірвалося в 2013р. Про її життя та творчість розповіла викладач Гакман С.В., а учениця Лілія Капоріна прочитала вірші Юлії Сергіївни «Я напишу», «Чомусь у осінь серце не спішить».

Крім віршованих рядків, присутні прослухали ліричну пісню на слова Івана Франка «Ой ти, дівчино, з горіха зерня» у запису видатного виконавця Дмитра Гнатюка та романс «Белой акации гроздья душистые» з фільму «Дні Турбіних» у виконанні викладача ліцею Чубахи Т.В.