Щасливої дороги у самостійне життя, дорогі випускники!

2016-04-26

26 квітня 2016 року в Капітанівському професійному ліцеї переробної промисловості відбулася Державна кваліфікаційна атестація у групі №1 з професії «Кухар».

Державна кваліфікаційна комісія, яку очолює директор СТ «Златопільське» Звіревич Л.М. високо оцінила підготовку та знання учнів. На захист були представлені як дипломні так і творчі роботи випускників. Серед кращих творчих робіт потрібно відзначити роботи учениць Петрової В., Горбенко Ю. та Зоренко Ю., які весь період навчання демонстрували високий рівень знань, тож, як результат, були удостоєні дипломів з відзнакою.

У клубі навчального закладу відбулося свято, присвячене випуску групи №1. Директор ліцею Кравченко І.В. прочитав наказ про відрахування випускників з числа учнів ліцею, вручив дипломи кваліфікованих робітників з відзнакою та подяки батькам учнів, які брали активну участь в житті ліцею, добре навчались. Святковий концерт для випускників разом з учнями І-ІІ курсів підготувала їх колишній класний керівник, викладач спецдисциплін Чубаха Т.В.