Тиждень математики та фізики

2014-03-12

З 3 по 7 березня в ліцеї проходив тиждень математики та фізики. Викладач Бабан Людмила Яківна запланувала багато цікавих заходів, але найбільше учням запам’яталися: «Фізико-математичний морський бій» – серед учнів І-х курсів, розважальне шоу «Математики теж фокусники», «Фізико-математичний квест» – серед учнів ІІ-х курсів.

При підведенні підсумків предметного тижня відбулося нагородження переможців – команди групи №4 («Фізико-математичний морський бій»), команди групи №11 в складі Безуглої Ірини., Говденко Марини, Завальної Яни, Юрченко Олени, Ярової Валентини («Фізико-математичний квест»), за активну участь у проведенні розважального шоу відзначено учнів ІІ курсу – Шумаєву Марину, Говденко Марину, Зозулю Наталію, Паращенка Андрія, Садовського Костянтина, Козяра Артема. Учням групи №1 І курсу було оголошено подяку за активну участь у заходах тижня.

/Files/images/2014_ryik/1.1.jpg/Files/images/2014_ryik/2.1.jpg/Files/images/2014_ryik/3.1.jpg/Files/images/2014_ryik/4.1.jpg/Files/images/2014_ryik/5.1.jpg/Files/images/2014_ryik/6.1.jpg