Тиждень географії

2014-04-02

З 24 по 28 березня в нашому навчальному закладі проходив тиждень географії. В рамках предметного тижня викладач географії та економіки Заїтова Т.М. запланувала заходи, спрямовані на зацікавлення учнів даним предметом.

Зокрема, учнями І курсу було створено стінну газету «Стежками України», присвячену заповідним куточкам нашої держави. Також учням ліцею було представлено виставку корисних копалин Кіровоградщини, презентацію «10 найдивовижніших замків світу», виставку світлин – «Сім чудес світу».

Особливо учням сподобалась інтелектуальна гра – брейн-ринг на тему: «Моя країна». Команди учнів І курсу груп №1 та №4 змагалися за звання кращих знавців своєї Батьківщини, показали свою ерудицію та уміння працювати в команді. Переможцем брейн-рингу стала команда групи №4, яка була нагороджена дипломом.

/Files/images/2014_ryik/17.1.jpg/Files/images/2014_ryik/18.1.jpg/Files/images/2014_ryik/19.1.jpg/Files/images/2014_ryik/20.1.jpg