Капітанівський професійний ліцей переробної промисловості
  •  
  •  
  •  

Шановні друзі!

Ви завітали на офіційну web-сторінку Капітанівського професійного ліцею переробної промисловості.

За більш як 70-річну історію існування наш навчальний заклад пройшов шлях від школи ФЗУ, створеної в 1944 році на базі Капітанівського цукрового заводу для підготовки робітничих кадрів з метою відновлення зруйнованого війною народного господарства, до професійного ліцею переробної промисловості. За цей час для цукрової промисловості та підприємств харчування підготовлено понад 15 тисяч кваліфікованих робітників.

Педагогічний колектив ліцею пам’ятає свою історію, зберігає та примножує традиції своїх попередників.

Шановні випускники шкіл!

Капітанівський професійний ліцей переробної промисловості запрошує Вас продовжити навчання в нашому навчальному закладі. Ми гарантуємо якісну загальноосвітню та професійну підготовку, що дозволить кожному з Вас стати кваліфікованим, конкурентоспроможним робітником, справжнім майстром своєї справи.

Добре обладнані кабінети та виробничі майстерні, кваліфіковані викладачі та майстри забезпечують якісну підготовку фахівців. В нашому навчальному закладі Вас чекає життя, наповнене навчанням, спортом, технічною творчістю, художньою самодіяльністю, цікавим дозвіллям.

Завітавши на наш web-сайт, Ви отримаєте змогу детально ознайомитись з життям нашого ліцею і зробити правильний вибір.

/Files/images/2014_ryik/ФОТОКОЛАЖ.jpg

Якщо після знайомства із вмістом web-сайту у Вас виникнуть запитання чи побажання, їх можна надіслати на адресу нашого ліцею:

26010, Україна, Кіровоградська область, Новомиргородський р-н, смт.Капітанівка, вул.Урицького-2

Телефон/факс: (05256)4-2637

Електронна пошта: kap-licej10@ukr.net

/Files/images/ліцей.2.JPG

Заходи

У цьому розділі немає заходів.

Всi заходи