Тиждень знань безпеки життєдіяльності та сприяння здоровому способу життя

2017-02-10

Згідно наказу по ліцею з 06.02. по 10.02.2017 року в нашому навчальному закладі проходив Тиждень знань безпеки життєдіяльності та сприяння здоровому способу життя на тему: «Зроби свій вибір на користь здоров’я».

Серед заходів Тижня слід відзначити виховні години – в групі №1 на тему «Зроби свій вибір на користь здоров’я» (класний керівник Павленко А.М.), в групі №6 на тему: «Твоє життя – твій вибір!» (класний керівник Бабан Л.Я.), в групі №3 на тему: «Я – за здоровий спосіб життя» (класний керівник Чубаха Т.В.).

Під час проведення Тижня відбувся конкурс плакатів на тему: «Зроби свій вибір на користь здоров’я». Оргкомітет визначив кращі роботи учнів: І місце зайняв плакат групи №6 (Весєлов А.), ІІ місце – плакат групи №1 (Риженко Я.), на ІІІ місці – робота учня групи №3 Саломатіна Г. Автори відзначених робіт були нагороджені грамотами.

У бібліотеці ліцею було проведено виставку літератури на тему «Здоровий спосіб життя – це модно!».

На протязі Тижня також проводилась перевірка стану безпечної праці, навчання та відпочинку учнів.