Свято закоханих сердець

2014-02-13

13 лютого 2014 р. в ліцеї відбулося «Свято закоханих сердець», присвячене Дню святого Валентина, яке підготували учні І курсу групи №1. Спочатку гості заходу познайомились із історією свята, потім розпочалась конкурсна програма для трьох пар учнів ІІ курсу.

Конкурсантів чекали цікаві випробування: зокрема, вони мали описати свої «половинки» та їх уподобання, виявити знання романтичних творів української та світової класики, зобразити портрети своїх дам із зав’язаними очима, кожна пара підбирала компліменти на задану тему, а лицарі освідчувались дівчатам у коханні.

В паузах між конкурсами господарі свята дарували присутнім пісні та ліричні рядки, що доповнювало романтичну атмосферу.

Результати конкурсу оцінювало журі на чолі з директором ліцею. Найромантичнішою парою свята було обрано Наталію Зозулю та Андрія Паращенка. В номінаціях «Міс ніжність» та «Містер елегантність» перемогли відповідно Олена Юрченко та Сергій Мохнатчук. А звання «Міс та містер глядацьких симпатій» вибороли Ірина Безугла і Дмитро Шалагін. Всі учасники були нагороджені дипломами та цінними подарунками.